Igor Bišćan Hırvatistan Igor Bišćan
Teknik Direktör : Hırvatistan 21 Yaş Altı / Hırvatistan
DT : 04 Mayıs 1978 ( Zagreb, Hırvatistan )
Igor Bišćan

Igor Bišćan Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
21.09.2020 -
02.10.2019 02.09.2020
09.10.2018 23.09.2019
02.06.2017 10.06.2018
10.03.2017 01.06.2017
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Igor Bišćan isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.