Fernando Ruiz Hierro İspanya Fernando Ruiz Hierro
Teknik Direktör : - / İspanya
DT : 23 Mart 1968 ( Vélez Málaga, İspanya )
Fernando Ruiz Hierro

Fernando Ruiz Hierro Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
13.06.2018 08.07.2018
08.06.2016 13.06.2017
10.07.2014 03.06.2015
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Fernando Ruiz Hierro isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.