Frank Kramer Almanya Frank Kramer
Teknik Direktör DSC Arminia Bielefeld / Almanya
DT : 03 Mayıs 1972 ( Memmingen, Almanya )
Frank Kramer

Frank Kramer Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
02.03.2021 -
01.07.2019 30.06.2020
01.08.2016 31.07.2017
01.07.2015 23.11.2015
11.03.2013 23.02.2015
04.12.2012 17.12.2012
01.07.2011 11.03.2013
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Frank Kramer isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.