Bayram Kadir Bektaş Türkiye Bayram Kadir Bektaş
Teknik Direktör : - / Türkiye
DT : 10 Şubat 1974 ( Trabzon, Türkiye )
Bayram Kadir Bektaş

Bayram Kadir Bektaş Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
10.08.2020 02.11.2020
20.12.2018 15.01.2019
20.06.2018 10.12.2018
04.08.2017 31.05.2018
17.11.2016 30.06.2017
09.12.2015 30.06.2016
24.04.2015 18.11.2015
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Bayram Kadir Bektaş isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.