Aleksandr Vopsev Beyaz Rusya Aleksandr Vopsev
Teknik Direktör - / Beyaz Rusya
DT : 26 Temmuz 1968 ( -, Beyaz Rusya )
Aleksandr Vopsev

Aleksandr Vopsev Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
27.01.2020 22.10.2020
17.06.2019 14.01.2020
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Aleksandr Vopsev isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.