Aydın Yılmaz Es-Es'te

- İstanbul
Galatasaray, ikinci transfer döneminin son gününde genç futbolcusu Aydın YılmazEskişehirspor'a kiraladı.

Galatasaray, ikinci transfer döneminin son gününde genç futbolcusu Aydın YılmazEskişehirspor'a kiraladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından Aydın Yılmaz, satış opsiyonlu olmak üzere Eskişehirspor'a 2009-2010 sezonu sonuna kadar kiralanmıştır'' denildi.

-ESKİŞEHİRSPOR KULÜBÜ İKİNCİ BAŞKANI HOŞCAN: ''GALATASARAY'DAN AYDIN YILMAZ İLE 3,5 YILLIĞINA ANLAŞMA SAĞLADIK''

Eskişehirspor Kulübü İkinci Başkanı Mesut Hoşcan, Galatasaray'dan Aydın Yılmaz ile 3,5 yıllığına anlaşma sağladıklarını söyledi.

Mesut Hoşcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Aydın Yılmaz ile yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirtti. Aydın Yılmaz'ın Eskişehirspor'da başarılı olacağını ifade eden Hoşcan, başarılı futbolcunun yarın kente gelip takımla birlikte çalışmalara başlayacağını kaydetti.

Ara transfer döneminde güçlü bir Eskişehirspor yaratma adına önemli transferler yaptıklarını belirten Hoşcan, ''Galatasaray'dan Aydın Yılmaz ile 3,5 yıllığına anlaşma sağladık. Aydın Yılmaz ile transfer dönemini bitiriyoruz. Eskişehirspor hedefleri olan bir takımdır. Bu hedefe ulaşırken bazen aksaklıklar olabiliyor, ancak Eskişehirspor yönetim kurulu olarak teknik heyete ve oyuncularımıza güvenimiz tamdır'' diye konuştu.

Öte yandan Galatasaray, Aydın Yılmaz'ın satış opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar Eskişehirspor'a kiralandığını duyurmuştu.

Kaynak: AA Yukarı