TOKATSPOR ŞAMPİYONLUK HAVASINA GİRDİ

- Tokat
TFF 3. Lig 2. Grup'ta zirve mücadelesi veren Tokatspor'un takım kaptanı Eray Er, 'Takım olarak şampiyonluk havasına girdik. Şehrin de girmesini bekliyoruz' dedi.

TFF 3. Lig 2. Grup'ta zirve mücadelesi veren Tokatspor'un takım kaptanı Eray Er, ''Takım olarak şampiyonluk havasına girdik. Şehrin de girmesini bekliyoruz'' dedi.

Eray Er, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bafra Belediyespor karşısında aldıkları beraberliğin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Her maça olduğu gibi Bafra Belediyespor karşılaşmasına da ciddi bir şekilde hazırlandıklarını belirten Er, ''Bafra Belediyespor maçına çıktık. İstemediğimiz bir beraberlik aldık. Bu bizim için çok büyük bir problem değil, bunu telafi edeceğiz. Bir üst lige birinci olarak çıkmak istiyoruz'' diye konuştu.

Yeni seçilen yönetim kurulunda, daha önceki dönemden kalan yöneticileri tanıdıklarını ifade eden Er, ''Başkanımız ve yeni yönetimimizle birebir görüşme yaptık. Onlar da İkinci Lig A Kategorisini düşünüyorlar, istiyorlar. Biz de istiyoruz. Takım içinde iyi bir birliktelik var. Takım olarak şampiyonluk havasına girdik. Şehrin de girmesini bekliyoruz'' dedi.

Savunma oyuncusu Murat Şahin ise ''Benim için ilk yarı çok kötü geçti, 6 hafta takımdan uzak kaldım. Çok iyi bir ikinci yarı hazırlık dönemi geçirdim ve takıma adapte oldum'' açıklamasını yaptı.

Golcü oyuncular Oktay ve Bülent ise ileri ikilide çok iyi bir uyum süreci yakaladıklarını, bundan sonraki maçlarda atacakları gollerle Tokatspor'u şampiyonluğa taşıyacaklarını belirttiler.