V.MANİSASPOR'DA YENİ TRANSFERLER TAKIMA KATILDI

- Manisa
Vestel Manisaspor'da, transfer döneminin son gününde Galatasaray'a transfer olan Hakan Balta'ya karşılık bu takımdan alınan Aydın Yılmaz ve Anıl Karaer ile son olarak Sakaryaspor'da görev yapan Galatasaraylı Yalçın Ayhan, Manisa'ya gelerek takıma katıldı.

Vestel Manisaspor'da, transfer döneminin son gününde Galatasaray'a transfer olan Hakan Balta'ya karşılık bu takımdan alınan Aydın Yılmaz ve Anıl Karaer ile son olarak Sakaryaspor'da görev yapan Galatasaraylı Yalçın Ayhan, Manisa'ya gelerek takıma katıldı. Yeni transferler Aydın, Anıl ve Yalçın, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde, kulüp başkanı Haluk Çubukçu tarafından düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Çubukçu, Hakan Balta'nın karşılığında Galatasaray'dan aldıkları futbolcuların tümünün kendini ispatlamış olduklarını belirterek, Türkiye'de bir çok kulübün peşinde koştuğu genç yetenekleri kadrolarına kazandırmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yeni oyuncularının bundan sonra tüm güçlerini Vestel Manisaspor için kullanacaklarını ve kendilerini göstereceklerini dile getiren Çubukçu, ''Manisa'da huzurlu bir ortamda, kendini ispatlamış bir hocayla birlikte takıma katkılarının olacağına inanıyorum'' dedi. Vestel Manisaspor'un yeni transferlerinden, geçen sezon kiralık olarak Sakaryaspor'da top koşturan Galatasaraylı futbolcu Yalçın Ayhan ise kendisine güvenenlere teşekkürlerini ifade ederek, ''Vestel Manisaspor'un başarısı için katkım olursa ne mutlu bana. Vestel Manisaspor'u daha yüksek yerlere çıkarmak için çalışacağız'' diye konuştu.

Aydın Yılmaz da Vestel Manisaspor'a geliş amacının hem kendini geliştirmek hem de takıma katkı sağlamak olduğunu dile getirerek, Vestel Manisaspor'u hak ettiği yerlere getirmek için mücadele edeceklerini söyledi. Anıl Karaer ise Vestel Manisapor'un başarısı için bütün gücüyle mücadele edeceğini belirtti. Öte yandan, Galatasaray'dan alınan bir diğer oyuncu olan Ferhat Öztorun'un Ümit Milli Takım kampının ardından takıma dahil olacağı bildirildi.