Tudor: Komedi filmi gibi

-
2-0'dan 2-2'ye gelen skorun sebebi olarak hakemi gösteren Igor Tudor, Süper Lig'deki hakemleri eleştirdi.

Karabükspor'u 3-2 yendikleri maçtan sonra konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor özellikle aleyhlerine verilen penaltı hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Maçın 2-0'dan nasıl 2-2'ye geldiği sorusuna cevap veren Tudor, "Şu anda bu sorunun cevabı olarak aklıma sadece hakemler geliyor. Türkiye'de komedi filmi gibi penaltılar olabiliyor. Bugün de onu gördük.Kimse yanlış anlamasın, bu sadece kendi takımım için bir şikayet değil. Yukarıdakilerin toplanıp neler yapılır diye görüşmesi lazım. İnsanların gözünde kredi kaybediyorlar." diyerek genel olarak Süper Lig'deki hakemleri eleştirdi.

Maçı değerlendiren sarı-kırmızılı teknik direktör, "İlk yarıda farkı açabilirdik. Oyun olarak ise bizim seviyemiz değildi sahada oynanan oyun. İkinci yarıda yaptığımız değişikliklerde daha iyi oynadık. Ancak ne yazık ki maçı bitirecek golü bir türlü bulamadık. Son dakikada gelen gol ile üstün geldik. Bu tarz galibiyetler takımın morali için çok etkili olur. Maçın geneline bakarsanız zaten galibiyeti hak eden bir Galatasaray vardı" yorumunu yaptı.

Kaynak: GOAL.COM Yukarı