Giuliano resmen Fenerbahçe'de!

-
Fenerbahçe, kiralık olarak görüşmelere başlandığını açıkladığı Brezilyalı yıldızla sürpriz bir şekilde dört yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü, bir süredir peşinde olduğu ve İstanbul'a getirdiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Giulaino Victor de Paula'nın transferini resmen duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüp, Giulano'nun kiralık olarak transferi için görüşmelerin başladığını KAP'a bildirmişti ancak yıldız futbolcu bonservisiyle birlikte transfer edildi.

Fenerbahçe, 27 yaşındaki futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, daha önce kiralık olarak kadromuza katılması için görüşmelere başlanan orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula ve kulübü Zenit ile yapılan görüşmeler sonucunda futbolcunun bonservisiyle kulübümüze transferi konusunda her konuda anlaşma sağlamıştır. Bu bağlamda 27 yaşındaki orta saha ile 4 yıllık sözleşme imzalanmıştır." denildi.

GIULIANO'NUN BONSERVİSİ NE KADAR?

Fenerbahçe Kulübü, bu transfer için Rus ekibi Zenit St. Petersburg'a 7 milyon euro bonservis bedeli ödeneceğini de KAP'a bildirdi.

Kaynak: GOAL.COM Yukarı