Özbek: Feghouli krizi çözülüyor

-
Dursun Özbek, Feghouli, Arda Turan, Sinan Gümüş ve Fatih Terim'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

NTV Spor'a konuşan Özbek, Sofiane Feghouli transferiyle ilgili "Feghouli ile ilgili çok ufak pürüzler kalmıştı. Kendisiyle onları görüştük. Bu akşam çözüleceğini umuyorum. Çözülürse inşallah Perşembe günü buraya gelir. Ama önce pürüzlerin çözülmesi lazım.Galatasaray'la ilgili değil ama kendi kulübüyle ilgili problemleri vardı, halledecekti. İnşallah çözülecek." ifadelerini kullandı.

"Barcelona'nın izni olmadan görüşemeyiz"

Arda Turan transferi söylentilerini değerlendiren Özbek, "Arda Turan her zaman Türkiye'nin gündeminde olan bir futbolcu. Çok iyi bir Galatasaraylı. Arda ne yapıyor, ne ediyor herkes ilgili. Ama Barcelona'nın bir futbolcusuyla Barcelona'dan herhangi bir izin almadan görüşme yapmamız mümkün değil." dedi.

Galatasaray başkanı, Igor Tudor'a güvendiklerini bir kez daha ifade ederken "Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Her zaman Galatasaray için hizmete hazır olduğunu söylüyor. Bu dönemde antrenörümüz Tudor. Galatasaray Terim'e ne zaman ihtiyaç duysa, kendisi kulübe hizmet edecektir." şeklinde konuştu.

Dursun Özbek, Benfica'ya gideceği konuşulan Sinan Gümüş için ise "Sinan Gümüş'le ilgili bir netlik yok. Kendisi gitmek istiyor ama şu an netleşmiş bir pozisyon yok." sözlerini sarf etti.