Cenk Ergün'den transfer müjdesi

-
Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, transfere devam edeceklerini açıkladı.

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Hertha Berlin ile oynanan hazırlık maçı sonrası konuştu.

Transfere devam edeceklerini belirten Cenk Ergün, ''İsim vermek çok faydalı olmuyor. Transfere devam etmeyi düşünüyoruz. Arayışlarımız devam ediyor. Aramızdan gitmesi muhtemel arkadaşlarımız var. Lig başlamış olmasına rağmen transfer dönemi sürüyor. Transfer sonuna kadar süremiz var." ifadelerini kullandı.

''SİNAN GÜMÜŞ GİTMEK İSTİYOR''

Takımdan ayrılması gündemde olan Sinan Gümüş'le ilgili de konuşan Ergün, ''Sinan Gümüş ile ilgili durum bu hafta sonundan sonra netleşir. Gitmek istediği yönünde kendisinden bir talep var. Yeniden bir takım değerlendirmesi olacak. TFF'den oyuncu sayısıyla ilgili dağılım da olacak. Gelenler gidenler belli olacaktır. Niyetimiz ve çalışmalarmız ortada. Feghouli konusunda da bitmesi için çalışıyorum." dedi.

''DENAYER GALATASARAY'I İSTİYOR''

Bir dönem Galatasaray forması da giyen Manchester City'nin stoperi Denayer'le ilgili de konuşan Cenk Ergün, ''Denayer için City kulübüyle konuşmalarımız oldu. City'nin şu anda düşünceleri var. Jason Denayer'in Galatasaray sevgisini herkes biliyor. Umuyorum ki bu süreç müspet biter, önceki gibi olmaz." dedi.