'Geçmişten gelen sıkıntılar var...'

-
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Trabzonspor yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada, sorunları çözmeye çalıştıklarını ifade etti.

Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray, deplasmanda Trabzonspor'a 2-0 mağlup oldu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, buldukları fırsatları değerlendiremediklerini belirterek, ''Trabzonspor'u tebrik ediyorum, iki gol attılar. Biz girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Zor bir hafta geçirdik, hafta içi yaşanan sakatlıklar ve bazı diğer problemler nedeniyle. Çözmemiz gereken bazı sıkıntılar var, tabii ki ben bunları bilerek buraya gelmiştim.'' diye konuştu.

Duran toptan yedikleri golle ilgil de konuşan Tudor, ''Duran toplarda daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim son maçlarda, defansif anlamda daha iyi işler yapıyoruz. Normalde rakip duran toplara 5 ya da maksimum 6 oyuncuyla gelir, biz de buna göre hazırlık yapmıştık ancak Trabzonspor tüm riskleri alarak fazla oyuncuyla geldi, bunun sonucunda duran toptan bir gol yedik.'' dedi.

Son olarak takımın içinde bulunduğu mevcut durumu da değerlendiren Hırvat çalıştırıcı, ''Farklı sıkıntılar var geçmişten gelen. Ancak tabii ki bildiğimiz şeyler, bunların üzerine gidip bu sorunları çözerek daha iyi yerlere gelmemiz gerekiyor. Şu anki durum bu.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: GOAL.COM Yukarı