İnegölspor'a ikiz transfer

- İnegöl
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden İnegölspor, Bayrampaşaspor'dan ikiz kardeşler İlker ve Soner Cihan'ı transfer etti.

İnegölspor Kulübü Başkanı İlhan Korkmaz, İnegölspor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, ikiz kardeşler İlker ve Soner'i kardeş kulüp Bayrampaşaspor'dan transfer ettiklerini söyledi.

Korkmaz, güçlü ve başarılı İnegölspor'un dişlilerinden iki tanesiyle anlaşma sağladıklarını belirterek, "İnşallah ikisi de İnegölspor'a çok ciddi fayda sağlayacaktır. Onlar da İnegölspor'dan fayda sağlayacaktır. Allah, kazasız, belasız, sakatlıktan uzak sezon nasip eylesin" dedi.

İlker Cihan da İnegölspor'a geldiği için mutlu olduğunu dile getirerek, "İnegölsporla 2-3 sezondur aynı grupta olduğumuz için kulübün idari yönetim ve istikrarını biliyorduk. Hedefinin de PTT 1. Lig olduğunu bildiğimiz için hiç düşünmeden anlaşma sağlayıp İnegöl'e geldik. Takım, geçen yıl şanssız bir şekilde play-off'larda elendi. Bu sezon, İnegölspor'u hak ettiği yere taşımak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Soner Cihan da İnegölspor'un çok köklü bir kulüp olduğunu ifade ederek, "Biz de hem kendimizin hem de kulübün menfaatleri doğrultusunda PTT 1. Lig'i hedef koyarak elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kaynak: AA Yukarı