Yaman: İki Oyuncu Daha Alınacak

- Bandırma
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bandırmaspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Kartepe'de çalışmalarını sürdüren Bandırmasporlu ekip, teknik direktör Fuat Yaman gözetiminde güce dayalı çalışmanın ardından iki grup halinde maç yaptı.

AA muhabirine açıklama yapan Yaman, kendi tesislerinde yaptıkları 7 günlük antrenmanla kampa hazırladıklarını belirterek, ikinci etap çalışmalarının 12 gün süreceğini söyledi.

Futbolcuların fiziki kondisyonunu arttırmak için çalışacaklarını ifade eden Yaman, kamp çalışmaları kapsamında 2 veya 3 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını bildirdi.

Yaman, lig öncesi eksikliklerin tespit edilmesi için hazırlık maçlarının kendileri için önemli olduğunu dile getirerek, transfer çalışmalarının büyük kısmını tamamladıkları için çalışmalarda avantajlı konumda olduklarını kaydetti.

Geçen yılki takımdan 12 futbolcuyla yollarını ayırdıklarını anlatan Yaman, ''Bunların yerine de 8 futbolcu transfer ettik. Kadroyu zenginleştirmek için 2 mevkide transfere daha ihtiyacımız var. Takımımızdaki genç futbolcuları deniyoruz. Onlardan performanslarına bağlı olarak transferleri şekillendireceğiz. 2 yıldır play-off maçlarına katılıp eleniyoruz, artık sezon sonunda TFF 1. Lig'e çıkmak istiyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda şekilleniyor'' diye konuştu.
 

Kaynak: AA Yukarı